Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ

FERKOM elektrik olarak yurtiçi ve yurtdışı projelerinde önceliği kaliteye vererek, dürüst ve güvenilir bir hizmet anlayışı içerisinde, yeniliklere kolayca uyum sağlayan kapasiteli, profesyonel ve dinamik kadrosunun verimli çalışması ile elektrik alanındaki yerini ve teknolojisini daha ileriye taşımak, araştırma odaklı yaklaşımının farkında ve sektöründe en yüksek değeri sunan bir grup şirketi olarak, tüm paydaşlarına en büyük getiriyi sağlamak.

FERKOM elektrik in Portföyünde bulunan ürünlerin satışı ve satış sonrası müşteri hizmetlerinin verilmesi, satış öncesi projelendirme ve tasarımla müşterilerine doğru ve en uygun çözümleri sunmaktadır.

FERKOM ELEKTRİK in  ana prensipleri kaliteli  doğru ve yapılan projelerde teknik destek vermektir. Proje bazlı çalışmalarımızda projenin başlangıcından teslimine kadar tecrübeli kadromuzla konumuz dahilinde her türlü hizmeti sonuna kadar vermekteyiz.

Yaşanabilir bir dünya ve sürdürebilir bir büyüme, her zaman FERKOM ELEKTRİK in misyonu olmuştur.

Vizyonumuz

FERKOM ELEKTRİK  Çağdaş ve verimli bir şirket yapısıyla, sektöründe marka olmuş, kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen, gelişen teknolojileri yakından takip eden, personel eğitimiyle sürekli gelişmeye odaklanmış, dünya standartlarında güçlü ve lider kuruluş olmak.

FERKOM ELEKTRİK olarak elektrik ve enerji sektöründe mühendislik, müşavirlik, taahhüt, satış ve satış sonrası bakım konularında ismi güven, kaliteli hizmet ve ürün, çözüm odaklı yaklaşımla ve kaynakları en etkin kullanan, çevreci, dünyaya ve doğaya saygılı bir firma olarak bilinmek.
Eğitimli personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlayan, onlara en doğru çözümleri, kaynaklarını da en etkin şekilde kullanarak sunan bir anlayışla çalışarak, müşterilerine değer katan, sektörde öncü bir firma olmak.

Ferkom Elektirik,  elektrik sektöründe müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda müşteri tatminini esas alarak kaliteli ürün ve hizmetler sunmayı amaçlamaktadır.

Elektrik sektöründe müşteri isteklerine en kısa zamanda cevap verebilen, müşteri odaklı çözümler sunabilen esnek ve aktif bir ekip olabilmektir.

WhatsApp chat